Logo Logo
NÁBYTEK DLE VAŠICH PŘEDSTAV? VYBÍREJTE BARVY I MATERIÁLY - I. DÍL
  • 19.05.2018
  • NÁBYTEK DLE VAŠICH PŘEDSTAV? VYBÍREJTE BARVY I MATERIÁLY - I. DÍL

Sháníte marně svůj vysněný kus nábytku, který by přesně zapadnul do Vaší domácnosti? Dnes si můžete sami říct, jak by měl vypadat a nezaplatíte ani korunu navíc.

Situace na dnešním trhu přinesla zákazníkům nové možnosti, které byly ještě před několika lety těžko myslitelné. Tak například – kdo z nás si mohl dříve pořídit kus nábytku přesně v barvách, které mu vyhovují a navíc si zvolit z desítek materiálů a povrchových úprav? Někteří výrobci jsou dnes schopni maximálně vyhovět požadavkům zákazníka a vyrobit mu třeba i jen jednu židli přesně podle jeho přání.

Jedním z těchto výrobců je i česká firma ATAN. Společnost s tradicí, která sahá až do roku 1994, je jedním z předních výrobců chromového i klasického nábytku nejen v Česku, ale i v celé střední Evropě. Nábytek, který se dostane k zákazníkovi, je vyráběn výhradně ve vlastních prostorách a díky tomu pak může společnost nabídnout veškerý servis a služby.

SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK NA PRVNÍM MÍSTĚ – DOMA I V ZAHRANIČÍ

Chcete modrou židli pro syna, červenou pro dcerku, manželovi decentní černou, potaženou kůží? A pro Vás nějaký designový kousek? Za pár dnů máte všechny doma. Za příznivou cenu, bez zbytečných průtahů, v maximální kvalitě. I díky těmto přednostem je tak dnes firma ATAN. úspěšným podnikem, který své výrobky prodává nejen po celé ČR, ale i na Slovensku.

ŽÁDAT LZE TÉMĚŘ COKOLIV

Velmi specifickou a neobvyklou záležitostí je úzké zapojení zákazníka do podoby finálního výrobku. Z čeho tedy můžete vybírat? Jediným jasně daným kritériem je design. Nabídka různých modelů je však natolik široká (např. židlí firma nabízí více než 250), že si vybere opravdu každý. Vše ostatní si již zákazník volí sám. Kovové části můžou být chromované, niklované, upraveny nejrůznějšími barvami v desítkách odstínů. Materiál použitý na čalouněné části můžete zvolit tak, aby zapadnul přesně do prostor, kam jej chcete umístit. Možnosti jsou omezeny jen vaší fantazií.

Pokud vás dnešní článek zaujal, nenechte si ujít jeho pokračovaní, ve kterém se detailněji podíváme na výrobu a představíme si několik zajímavých kusů nábytku, kterými byste si mohli vylepšit interiér vaší domácnosti či firmy.