Logo Logo
NÁBYTEK DLE VAŠICH PŘEDSTAV? VYBÍREJTE BARVY I MATERIÁLY - II. DÍL
  • 19.05.2018
  • NÁBYTEK DLE VAŠICH PŘEDSTAV? VYBÍREJTE BARVY I MATERIÁLY - II. DÍL

V minulém dílu jsme si krátce představili slovenskou společnost ATAN, která se již několik desítek let zabývá výrobou klasického nábytku. Dnes si povíme více o možnostech, které může zákazník očekávat a představíme si i několik výrobků z portfolia firmy, které patří k nejoblíbenějším.   

Stovka zaměstnanců, která dnes ve firmě pracuje, zastane veškerou práci na výrobku, a to od návrhu až po dovoz přímo ke kupujícímu. Kovové části nábytku si můžete vybrat v úpravě chrom, nikl a práškové barvy – komaxit. Těch je v nabídce velké množství, pokud by si člověk přeci jen nevybral, je firma schopna zhotovit jakýkoliv odstín podle stupnice RAL. 

Dřevěné části nábytku se upravují dýhováním, v nabídce jsou odstíny dubu, třešně, buku, ale i různé stupně hnědé, případně černá a bílá barva. Pokud nepatříte mezi milovníky dřeva, můžete si například desku stolu nechat zpracovat i ze skla.

V poslední části výroby, tedy v čalounění, si na své přijde opravdu každý. Nabízí se materiály v několika cenových kategoriích. Nábytkové látky, koženka, umělá kůže i přírodní kůže. Pro vybavení barů a restaurací se zase skvěle hodí nejrůznější nehořlavé materiály. Barva a vzor jsou v tomto případě jen na vůli zákazníka. Navíc se nabízí i možnost očalounění nábytku materiálem dodaným přímo zákazníkem.

TIPY NA NÁKUPY – DO DOMU, HOTELU I KAVÁRNY

Orlando – velmi oblíbený, elegantní stůl v moderním designu. Je rozložitelný, hodí se tak skvěle do malé i větší domácnosti. Vybírat můžete z desítek rozměrů, deska může být z lamina, dýhy či bukového masivu. Pokud se rozhodnete pro nerozkládací variantu, můžete si zvolit i skleněnou desku a to hned z několika druhů skla.

Moderní vybavení je vizitkou každého prosperujícího hotelu. Skvěle vypadající, nízké a zároveň masivní křeslo Kalea je skvělou investicí na dlouhé roky. Jeho životnost zaručuje čalounění z materiálů nejvyšší kvality a možnost výběru z mnoha barevných provedení. Vybírat můžete jednokřeslo i trojkřeslo.

Teflonový povrch Napoleon – obrovská výhoda kavárenského křesla Verano. Speciální materiál s vysokou odolností (přes sto tisíc cyklů), který se navíc velmi snadno udržuje. Veškeré nečistoty odstraníte jen pomocí vody a hadříku, navíc u křesla nedochází ke ztrátě prodyšnosti. Obrovskou výhodou je i vhodnost látky pro alergiky a její ekologická nezávadnost.